ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13956336
nr 1395 6336
84x65cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:50:18
100 kr
200 kr
250 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr